Оскільки матеріал натяжної стелі являє собою плівку з полівінілхлориду або поліестерне полотно, будь-який його контакт з клеять складами призведе до деформації матеріалу, появи плям або утворення дірок. Тому клеїти багет на натяжна стеля категорично не рекомендується.
Щоб оформити стик полотна і стіни декоративним молдингом, останній кріплять тільки на стіну. Тонкощі процесу починаються на етапі вибору ліпнини.
Краще віддати перевагу:
- Легкі , з часом не деформуються плінтуси зі спіненого пінополістиролу або поліуретану - на будівельному ринку представлений величезний вибір форм і розмірів;
- Спеціальний багет з ПВХ - якщо система установки натяжної стелі має профіль з гарпунною фіксацією. Вироби відрізняються більш високою ціною і істотно меншим розмаїттям дизайну.
Оптимальний момент кріплення молдинга - на фінішну шпаклівку перед обклеюванням шпалерами. Однак повністю оброблені стіни - також цілком преодолимое перешкода.
Технологія установки плінтуса з пінополістиролу під натяжна стеля
- За допомогою бруска обраного плінтуса проведіть розмітку по периметру всього цільового приміщення. Під час нанесення міток важливо стежити, щоб верхній торець підходив впритул до полотна, але не деформував його.
- За нанесеним мітках відбийте лінію розташування нижнього рівня плінтуса.
- Відміряйте планки потрібної довжини, а їх торці зріжте під кутом 45 ° за допомогою стусла або пили торцювання. Цю операцію важливо проводити далеко від стелі, щоб випадково не пошкодити плівку.
- Якщо на стінах вже поклеєні шпалери, акуратно подрежьте їх на 1 мм вище лінії розмітки. За допомогою невеликого шпателя видаліть зайві смужки матеріалу.
- Ретельно прогрунтуйте область кріплення плінтуса.
- Промажьте клеєм ту частину багета, яка лягає на стіну, і приклейте його на відведене місце.
- Виступаючий клейовий склад відразу ж видаліть.
Після установки молдинга уздовж всього периметра шви і стики необхідно зашпаклювати, а поверхня - забарвити в потрібний колір.
Щоб захистити натяжна стеля від попадання шпаклівки і фарби, між плінтусом і полотном вставте шматочки цупкого паперу. Малярська стрічка вбереже шпалери.
Дочекавшись повного висихання, витягніть папір. Якщо на верхньому краї багета утворилися напливи - обережно обробіть їх дрібнозернистим наждачним папером.
Сучасні будівельні технології знімають практично будь-які обмеження в дизайні приміщень. Головне - правильно їх застосовувати.
-
Ламинирование металлопластиковых окон: «за» и «против»
Завдяки технології ламінування віконного профілю у покупців з'явився вибір: встановити білі вікна або замовити кольорові конструкції, що відповідають інтер'єру і фасаду будівлі. А з ним і питання, наскільки це доцільно…
Подробнее -
Тканевые ролеты: преимущества в современном интерьере
Окна обязаны быть функциональными. Это основная мысль в вопросах современного дизайна…
Подробнее -
Цвет тканевых ролет на окна: модные тенденции 2020
Рулонные шторы — часть интерьера, не претерпевающая изменений в течение длительного срока. Классические шторы и, тем более, декор обновляются обычно чаще. Выбору роллет следует уделять внимания не меньше, чем обоям или напольному покрытию…
Подробнее