Чого найчастіше побоюються клієнти перед покупкою вхідних дверей?

Крім якості вхідних металевих дверей і її установки багатьох покупців хвилюють інші, супутні процесу питання. Пропонуємо розглянути основні страхи і способи їх вирішення.

1. Перекіс через усадки новобудови

Практика показує - це вкрай рідкісне явище. Металева коробка - дуже міцна конструкція та витримує значні навантаження. Якщо ж і вона не встояла, до якості будівництва з'являється багато питань. Але і в цьому випадку замовляти нову металеву двері швидше за все не потрібно. Досвідчені майстри перевстановити наявну.

2. Протяг і сильна чутність

При виготовленні вхідних дверей теплоізоляції приділяється особлива увага:

 • всередині полотно прокладається мінеральною ватою або пінополіуретаном;
 • по периметру наклеюється ущільнювач, який перекриває всі мікрощілини;
 • накладки з МДФ - додатковий захист від шуму і втрати тепла.

Згодом тепло- і шумоізоляційні характеристики можуть погіршуватися через зношування ущільнювача. Його заміна - проста операція, повністю відновлює початкові характеристики.

                                                        ризики покупки вхідних дверей

3. Копіювання ключів на етапі виробництва двері

Установка замків - остання операція, яка відбувається під суворим контролем. Для вашого спокою циліндровий замок оснащується монтажної секреткою, яка змінюється на абсолютно нову після установки двері на об'єкті. Сувальдний замок оснащується монтажним ключем і механізмом перекодування. Для виконання всіх робіт використовується тимчасовий ключ. Після установки секрет перекодируется під унікальний набір.

                                                                                 ризики покупки вхідних дверей

Важливо: монтажний ключ призначений виключно для установки вхідних дверей. Він однаковий для всіх замків аналогічної серії. Його не можна використовувати в якості тимчасового або будівельного.

4. Легкий злом замків

Говоримо чесно - 100% гарантії від злому не дає жодна двері. Відмінність якісних замикаючих механізмів - висока складність інтелектуального безшумного злому і підвищення стійкості до механічного розтину за допомогою ручного та електроінструменту. При виготовленні вхідних дверей від "ОкнаВік" використовуються:

 • замки ТМ Ельбор, Barrera, Kale або модель, надану замовником;
 • протизламні штирі з боку петель і броньовані накладки на циліндровий сердечник - як опцію за індивідуальним замовленням.

Стандартна металеві двері виготовляється з листів товщиною 2 мм. При необхідності застосовується 3-х міліметрова сталь.

5. Замикання дверей зсередини маленькими дітьми

Якщо в будинку є малюки, рекомендуємо відмовитися від глухої внутрішньої засувки. Вибираючи циліндровий замок, віддайте перевагу механізму з вертушкою, а ключі від сувальдного тримайте подалі від дитини.ризики покупки вхідних дверей

6. Пил і бруд під час монтажних робіт

На жаль, зовсім-зовсім уникнути цього не вийде: потрібно демонтувати старі двері, врізати монтажні штирі, іноді розширити отвір. але:

 • наша бригада використовує електроінструмент з будівельним пилососом;
 • велика частина сміття залишиться зовні.

Щоб не переживати з цього приводу, рекомендуємо встановлювати вхідні двері на початкових етапах ремонту. Менеджер «ОкнаВік» докладно відповість на будь-які ваші питання. Ми гарантуємо високу якість і розумні ціни на вхідні металеві двері .    

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу