Дихаючі натяжні стелі - що це значить?

Дихаючими називають конструкції натяжних стель, які забезпечують повітрообмін простору між капітальної плитою і полотном. Це важливо в таких випадках:

 • стельове перекриття може сиріти - для запобігання цвілі і грибка;
 • будинок побудований з дерева - деревина продовжує висихати протягом декількох років після забудови, тому потрібен приплив свіжого повітря;
 • вентиляційний канал приміщення знаходиться вище рівня натяжної стелі - щоб підтримувати нормальний мікроклімат в приміщенні.

Організувати дихаючі натяжні стелі можна кількома способами.

dishashie_potolki

1. Тканинні натяжні стелі

Їх основа - ткане полотно з поліестеру, просочений поліуретаном. За рахунок своєї структури матеріал зберігає мікропори. Крізь них відбувається повітрообмін. У тканинних полотен є деякі особливості - вони недовго затримують воду в разі затоплення. Після зливу тканину швидше за все доведеться замінити. При цьому вартість тканинних натяжних стель буде вище.

2. Установка вентиляційного клапана

Клапан являє собою невелику пластикову грати, іноді з вентилятором для примусової циркуляції. Випускаються конструкції різною формою - прямокутники, круглі. Використовуються в натяжних стелях з ПВХ-плівки.

dishash_potol_1 dishash_potol_2

Недолік - сильно помітний, що не завжди допустимо в рамках стилю, в якому оформлений інтер'єр.

3. Перфорація ПВХ полотна

Використовується вкрай рідко. Сучасні технології дозволяють виконувати акуратні отвори в полівінілхлоридних плівках. Вони і будуть каналами для циркуляції повітряних потоків. Можна використовувати перфоровані натяжні стелі як дизайнерський хід. У цьому випадку встановлюється два шари контрастних полотен з невеликим проміжком по висоті. У нижньому, основному, за допомогою перфорації формується задуманий орнамент. Верхній, чорновий, оформляється перфорацією або клапаном в місці, закритому фінішним стелею.

dishash_potol_3

Таким чином ефектний дизайнерський хід допомагає вирішувати вентиляційні завдання.

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу