Як роблять ламіновані вікна

Вікна з ламінуванням - оптимальне за ціною і експлуатаційними властивостями рішення для цікавих дизайнів рішень:

 • Як основа використовується стандартний білий ПВХ профіль за мінімальною ціною - пофарбований в масі профіль коштує дорожче, а вибір доступних квітів все одно обмежений.
 • Можна виготовити металопластикові вікна, колір яких зовні і всередині приміщення відрізняється. Це актуально для багатоквартирних будинків, де фасадна частина віконної рами повинна бути білою, а з інтер'єром більше гармонує, наприклад, дерево «золотий дуб».
 • Ламінуючі плівки представлені величезним розмаїттям кольорів і текстур - від класики, що імітує малюнок річних кілець і рельєф натуральної деревини, до яскравих кольорів і повторення візерунка природного мармуру. Існує близько 150 видів ламінуючих матеріалів.

Сама плівка - додатковий захисний шар від погодних і механічних впливів. Вона продовжує термін служби металопластикових вікон і довше зберігає акуратний зовнішній вигляд поверхонь.

Технологічні етапи ламінування профілю

 1. Поверхня профілю очищається від пилу і покривається праймером. Це спеціальна грунтовка, що поліпшує адгезію клейового складу.
 2. Заготівля поміщається в конвеєр, де поступово обволікається ламинирующей плівкою. Система роликів щільно притискає матеріал до поверхні, видавлюючи найменші бульбашки повітря.
 3. Процес проходить під впливом високої температури 125-130 ° С. Завдяки двокомпонентним поліуретановим клею плівка з'єднується з ПВХ-пластиком на молекулярному рівні.
 4. Останній етап - сушка. Після цього ПВХ-профіль готовий перетворитися в красиве металопластикове вікно.

Якість кінцевого результату повністю залежить від використовуваних матеріалів і устаткування. На озброєнні компанії «ОкнаВік» - плівки німецького виробника Renolit. Вони пройшли всі можливі випробування, відповідають найсуворішим європейським стандартам і допущені до використання в житлових приміщеннях. Крім цього, матеріал не страждає від екстремальних перепадів температур і ультрафіолетового випромінювання. Він вандалоустойчів - його важко подряпати, на відміну від звичайного поверхневого фарбування. Цехи ж укомплектовані новітніми виробничими лініями. Наші ламіновані вікна - не тільки красиві, але і довговічні, міцні, теплі.    

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу