Як уникнути помилок при виборі вікон?

вибираємо вікна

Часті помилки покупців при виборі пластикових вікон

Ми починаємо ремонт в своїй квартирі, і, тим більше, міняємо вікна не так вже й часто. А значить, володіємо мінімальним обсягом інформації щодо тонкощів цього питання. Ризик помилитися досить високий. За статистикою виробників, покупці допускають кілька основних промахів, наслідки яких можуть відчутно позначитися на їх фінансах.

Розрекламована марка пластикового профілю не гарантує якість всього вікна

Відомі виробники ПВХ-профілю виготовляють свою продукцію відповідно до світових стандартів. Кардинальної різниці в характеристиках виробів від різних брендів немає. Найбільш значний фактор - якість збірки всього вікна і використовуються фурнітура, армуючий профіль, склопакети. Важливо вибрати відповідального виконавця саме вікон, володіє достатніми потужностями і працює на цій ниві тривалий час. Кволі конструкції, наспіх склеплені в гаражі підручними інструментами, навряд чи виправдають ваші очікування. Удавана економія в їх вартості може обернутися повною переробкою всіх раніше встановлених металопластикових вікон за ваш же рахунок. У гіршому випадку ви станете жертвою фірми-одноденки, яка зникне, як тільки отримає від вас передоплату. Щоб перестрахуватися при виборі фірми-виробника, використовуйте кілька рекомендацій:

 • Відвідайте офіс організації і перевірте наявність сертифікатів , вивчіть типовий договір на виготовлення і установку вікон.
 • Розгляньте кілька можливих варіантів.
 • Уточніть, яка встановлюється фурнітура. Краще, якщо це будуть перевірені часом марки MACO, ROTO, GU, Winkhause.
 • Фірма повинна надавати весь комплекс послуг: заміри отвору, монтаж, обробку внутрішніх і зовнішніх укосів.
 • Поцікавтеся у друзів і знайомих, хто їм встановлював вікна, чи задоволені вони результатом. Відчуття кінцевого споживача - найкраще свідчення якості.
 • Гарантійні зобов'язання на все вікно в зборі надаються на 5 років. Неймовірні терміни гарантії - або стосуються виключно профілю, або ніхто не збирається їх виконувати.
 • Обов'язково укладайте офіційний договір на виконання робіт і вимагайте повний пакет документів, що включає форму замовлення із зафіксованою в ній конфігурацією вікон, чек або фіскальний касовий ордер, що засвідчує оплату послуг.

Економте правильно

Ринок металопластикових вікондавно сформувався, ціни на виготовлення і монтаж залежать від конкретних факторів, таких як витрати на комплектуючі, виробництво і оплату праці працівників. Тому дуже низька, як і надзвичайно висока вартість повинна насторожити. У першому випадку економія, швидше за все, полягає в заміні висококласних комплектуючих дешевшими. Другий варіант - банальна спроба «наварити» зайвих грошей. Що стосується всіляких акцій з масштабними знижками і подарунками, то можливо, що початкова вартість сильно перебільшена, а подарунки вже включені в кінцеву суму. Ціна металопластикового вікна залежить від його розмірів, індивідуальних властивостей і остаточно визначається після вимірів. Менеджери озвучують орієнтовні цифри. Фінальні витрати можуть сильно відрізнятися від початкових спроб.

 • зменшення кількості відкриваються фрамуг;
 • установка склопакетів з меншою кількістю камер, якщо вікно виходить на засклену лоджію;
 • при склінні неопалювальних балконів не завжди доцільно використовувати вікна з дуже високою тепло- і звукоізоляцією.

Грамотна установка - 60% успіху підприємства

У гонитві за дешевизною хтось намагається вдатися до послуг знайомих майстрів, інші умільці планують самостійно провести монтажні роботи (інтернет же все розповість і покаже). Так надходити категорично не рекомендується. Неправильна установка металопластикового вікна призводить до перекосів конструкції, утворення криги в зимовий період, промерзання, протягам і виходу з ладу вікна. Коли всі роботи лягають на плечі однієї організації, її співробітники намагаються виконати їх якісно, щоб потім не усувати недоліки за свій рахунок. Адже перекладати провину буде не на кого. Дуже добре, коли в комплект послуг включена закриття монтажних швів і укосів, Особливо зовні. Адже часто цей момент планується вирішити самостійно, а потім справа відкладається на невизначений термін. Тим часом монтажна піна швидко втрачає свої властивості під впливом природних факторів. Подбайте про встановлення якісних металопластикових вікон в своєму будинку один раз - і не повертайтеся до цього питання протягом десятиліть.

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу