Як встановити горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі рятують від яскравого сонця і настирливого цікавості. Завдяки невеликим габаритам і широкому вибору кольорів вони виступають і самостійним елементом в оформленні вікон, і відмінно поєднуються з класичними шторами. Кріпляться горизонтальні жалюзі переважно на фрамугу. Це найбільш оптимальний спосіб для збереження функціональності вікна.

Визначення розмірів

Щоб готова конструкція виглядала гармонійно, важливо правильно заміряти вікно. Ширина жалюзі W системи Venus повинна дорівнювати відстані між бічними віконними штапиками без урахування розміру ущільнювачів гумок. В цьому випадку для правильної посадки полотен важлива глибина штапика. Вона повинна бути не менше 8 мм. Відстань між верхнім і нижнім штапиками визначає довжину H для системи Venus. Ширина звичайних жалюзі W1, призначених для установки на стулку вікна, дорівнює відстані між зовнішніми краями штапиков. Для визначення довжини до величини H необхідно додати 35-40 мм.

Схема установки горизонтальних жалюзі

Малюнок 1 - Замір вікна для виготовлення горизонтальних жалюзі. Для кожної секції вікна виготовляється окремий комплект горизонтальних жалюзі.

Установка горизонтальних жалюзі

Готові, вони зазвичай поставляються в зібраному вигляді і з усіма елементами, необхідними для фіксації на вікні. Закріпити карниз можна як за допомогою саморізів, так і без пошкодження рами. Якщо ви не бажаєте проробляти отвори в пластиці, придивіться до наступних способів установки:

  • Виберіть спеціальні Г-образні кронштейни, які надягають на склопакет. Такий варіант підходить тільки для відкриваються фрамуг.

G-obraznue-kronshteynu

 • З кріпленням жалюзі на глухих секціях відмінно справляється будівельний двосторонній скотч. Ця технологія під силу будь-якій дорослій людині.

Любителі попрацювати дрилем воліють надійні класичні саморізи. У цьому випадку послідовність робіт буде така:

 • Визначається місце кріплення кронштейна. Це повинна бути горизонтальна лінія трохи вище середини пластикового профілю, на якій відзначають точки на відстані 40-50 мм від краю скла ближче до середини.
 • За допомогою дрилі просвердлите отвір в намічених точках.
 • Кронштейни прикрутите саморізами.
 • На кронштейни встановіть карниз з жалюзі і закрийте його торці бічними заглушками.

Фіксатор волосіні монтується до нижньої частини секції. Для вільного ковзання ламелей волосінь необхідно зорієнтувати строго вертикально. Після установки фіксатора волосіні в верхній частині карниза відрегулюйте натяг нитки. Рівне розміщення ламелей, їх вільне обертання і переміщення свідчать про те, що все зроблено правильно. Насолоджуйтесь отриманим результатом.

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу