Ламінування металопластикових вікон: «за» і «проти»

Завдяки технології ламінування віконного профілю у покупців з'явився вибір: встановити білі вікна або замовити кольорові конструкції, що відповідають інтер'єру і фасаду будівлі. А з ним і питання, наскільки це доцільно. У статті ми постараємося висвітлити основні переваги та недоліки цього рішення.

Чим ламіновані металопластикові вікна краще звичайних білих?

Плюсів достатньо:

 • Залежно від обраної плівки, дизайн імітує натуральну деревину цінних порід і навіть шкіру.
 • Можна вибрати односторонню, двосторонню ламінацію. Причому колір вікна всередині і зовні може бути різним. Ваш будинок буде гармонійним і всередині, і зовні.
 • Ламінуюча плівка забезпечує додатковий захист віконної рами. Вона міцніша механічно, не вигоряє під ультрафіолетом, відмінно переносить перепади температури. Чудовий зовнішній вигляд зберігається протягом усього терміну експлуатації металопластикових вікон, а це більше 25 років.
 • За ламінованим вікнами набагато простіше доглядати, ніж за білими. Жителям квартир, вікна яких виходять на жваву проїжджу частину, знайоме, наскільки складно буває відмити білий пластик. Пил упереміш з вихлопами буквально в'їдається в світлі поверхні. Ламінований шар - зовсім інша справа. Забруднення легко піддаються звичайним миючим засобам. Залишкові сліди зовсім непомітні на кольоровий текстурі.

При цьому ламінація абсолютно не порушує базові технічні характеристики пластикового вікна - теплоізоляція, шумоізоляція, стійкість до злому залишаються на тому ж рівні.

Що відлякує від установки ламінованих металопластикових вікон?

Якщо озирнутися навколо, стає очевидно - переважна більшість вікон навіть в новобудовах залишається білим. Основні причини:

 • Матеріали і технологічні лінії досить дорогі. Пластикові вікна будуть на 20-40% дорожче білих з того ж профілю.
 • Не так багато виробників пропонують послугу ламінування металопластикових вікон. У невеликих населених пунктах вона часто взагалі недоступна.
 • Технологічний процес ламінування займає близько 3-4 діб. Якщо профіль потрібно гнути, наприклад, для виготовлення арочних конструкцій, то його попередньо «витримують» близько 28 днів.
 • При ламінуванні білого профілю торцева поверхня рами залишається білою. Багатьох це бентежить. Проблему вирішує інший варіант - ламінація профільної системи, пофарбованої в масі. Але не кожен виробник випускає такі профілі, а ціна на них помітно вище.

Як результат, ламіновані металопластикові вікна найчастіше зустрічаються в приватних котеджах, історичних пам'ятках архітектури.

Замовити ламіновані пластикові вікна в Дніпрі

Компанія «Окнавік» виготовляє металопластикові вікна з ламінуванням німецькими плівками Renolit. Доступно більше 10 кольорів і фактур ламінуючих матеріалів.

У Дніпрі та області ми надаємо послуги «під ключ». На об'єкт виїде наш заміряє, а після виготовлення металопластикові вікна привезе і встановить бригада досвідчених монтажників.

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу