Металопластикові вікна для офісу - критерії вибору і важливі моменти

Офісні приміщення мають ряд особливостей, які їх сильно відрізняють від квартир і житлових будинків. При виборі металопластикових вікон такі особливості стають головною відправною точкою, яка впливає на конструкцію і, в кінцевому рахунку, вартість скління.

вікна для офісу

1. Розташування в жвавих районах міста

Сучасні офісні будівлі, як правило, розташовуються біля великих транспортних артерій, станцій метро. Це цілком зрозуміло - співробітникам компаній, що орендують приміщення, а також їх клієнтам потрібно якось добиратися. Чим менше часу і сил буде займати дорога, тим вище рейтинг офісів по зручності. Зворотний бік - постійний інтенсивний шум. Тому, перш ніж замовляти пластикових вікон важливо оцінити забезпечуване ними звукоізоляцію.

okna-v-ofis-2

Звичайний однокамерний склопакет знижує рівень шуму на 22 ... 25 дБ. Ефективність двокамерного значно вище і складає близько 27 ... 31 дБ. Згідно санітарно-гігієнічним нормам нормальним для тривалої роботи людей вважається шум в діапазоні 45 ... 50 дБ. Цей факт потрібно обов'язково врахувати, перш ніж замовляти металопластикових вікон в офіс .

2. Збереження постійної температури всередині офісу

Якщо в холодну пору року температура за бортом сильно знижується, корисно закупити пластикові вікна з енергозберігаючим склом. У цьому випадку цілком достатньо буде однокамерного склопакета.

енергозберігаючі вікна для офісу

Додаткова перевага пластикових вікон з підвищеною енергоефективністю - економія електроенергії на кондиціонування повітря влітку.

3. Необхідність регулярного провітрювання

В офісах зазвичай знаходиться велика кількість людей. Якщо в будинку не передбачена система централізованої вентиляції, потрібно закласти фрамуги. Корисне доповнення до металопластикових віконних блоків - вентиляційні клапани високої продуктивності. Вони забезпечать достатню циркуляцію повітря без протягів.

4. Дизайн

Форма і колір залежать від особливостей оформлення приміщення. Завдяки сучасним технологіям металопластикові конструкції можуть приймати абсолютно різні обриси - з арками, глухий верхньої фрамугою. Колір - не тільки білий. Ламінація за допомогою стійких до впливу перепадів температури, вологи, сонячного кольору і механічних деформацій плівок на основі полівінілхлориду дозволяє надати профілем будь-який потрібний відтінок і текстуру. При цьому забарвлення внутрішніх поверхонь і фасадних частин може кардинально відрізнятися.

дизайн вікон для офісу

Додаткова перевага кольорових рішень - менше помітні пил і забруднення.

5. Розміри

Якщо офіс уже побудований, і питання тільки в ремонті - розміри прорізів вам відомі заздалегідь. При проектуванні ж необхідно врахувати мінімально допустимий рівень природного освітлення. Виходячи з нього, розраховується геометрія віконних прорізів. Здавалося б, це не впливає на вибір металопластикових вікон - які розміри є, такі конструкції і потрібні. Однак в офісних приміщеннях часто закладаються просвіти дуже великих площ. Якщо при таких габаритах встановити двокамерні склопакети, їх вага може виявитися критично великим. Тому доводиться трохи жертвувати шумо- і теплоізоляцією. Вибір пластикових вікон для офісів повинен бути зваженим і раціональним. Правильне рішення заощадить масу ресурсів.

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу