Надихнувшись хвалебними одами натяжних стель, ми чекаємо від ремонту чуда, якого може і не статися. Все з вини всюдисущих ляпів. Їх умовно можна розділити на три типи.
1. Неякісне полотно
Перша проблема зустрічається в найдешевших, найчастіше матових і сатинових, натяжні стелі - нерівномірна поверхню. Але видно недолік тільки після монтажу - у вигляді глянцевих або потертих смуг. І, що ще гірше, в цих місцях плівка стоншена, тобто міцності порушені.
Другий частий дефект переслідує шовні натяжні стелі. При порушенні технології спайки стик може розійтися. Те ж стосується приварювання гарпуна.
Всі випадки відносяться до гарантійних. Вихід тут один - повна заміна полотна.
2. Низькокваліфіковані заміряють і монтажники
Крім загального неакуратне монтажу, можна на виході отримати:
- заломи ПВХ-плівки, особливо на обходах радісних конструкцій, кутів, труб, колон - безпосередній результат неправильних вимірів;
- невідповідний рівень заставних під світильники - помилка в пару міліметрів вже помітна неозброєним поглядом;
- вибір термозащітних елементів неправильного розміру - вони будуть сильно виділятися;
- провисання згодом полотна натяжної стелі - допущені технологічні помилки при монтажі.
А ще бувають зіпсовані свежепоклеенние шпалери, нещільне або нетривке примикання кріпильного профілю до стін.
Для нервів і гаманця краще відразу звернутися в перевірену фірму, ніж потім переробляти натяжні стелі і затягувати терміни ремонту.
3. Дизайнерські прорахунки
Найскладніший випадок - і гарантія не поширюється, і звикнути не вдається. Найбільш ризикований вибір:
- Кольорові, особливо глянцеві плівки для натяжних стель в реальності завжди сприймаються більш темними, ніж каталожні зразки. До того ж відтінок кольору змінюється в залежності від розкритих поверхонь і освітлення. В результаті замість гармонійного акценту виходить гнітюча похмура махина. Невеликий рада - темні стелі доречні в великих приміщеннях з переважанням світлих тонів.
- Складні обтічні форми абсолютно безглузді, особливо в маленьких кімнатах. Вони надають інтер'єру динамічності, яка не завжди доречна і стомлює психіку.
- Багаторівневі натяжні стелі повинні вирішувати конкретну задачу зонування. Знову ж їм потрібен простір і достатня вихідна висота приміщення.
Дизайнерські вишукування гармонійні в високих (3 і більше метра) і просторих (25 квадратних метрів плюс) приміщеннях. Для звичайних квартир, тим більше старої забудови, безпрограшним варіантом буде білосніжний матовий стеля.
Інший дизайнерський косяк - неправильно освітлення. Світильники повинні бути технічно сумісні з ПВХ-плівкою, тобто не перегрівати її. Якщо ви бажаєте використовувати світлодіодну стрічку - виключіть її відображення від полотна.
-
Ламінування металопластикових вікон: «за» і «проти»
Завдяки технології ламінування віконного профілю у покупців з'явився вибір: встановити білі вікна або замовити кольорові конструкції, що відповідають інтер'єру і фасаду будівлі. А з ним і питання, наскільки це доцільно…
Детальніше -
Тканинні ролети: переваги в сучасному інтер'єрі
Вікна повинні бути функціональними. Це основна думка в питаннях сучасного дизайну…
Детальніше -
Колір тканинних ролет на вікна: модні тенденції 2020
Рулонні штори - частина інтер'єру, не зазнає змін протягом тривалого терміну. Класичні штори і, тим більше, декор оновлюються зазвичай частіше. Вибору ролет слід приділяти уваги не менше, ніж шпалер або підлогового покриття…
Детальніше