Натяжні стелі: очікування VS реальність

Надихнувшись хвалебними одами натяжних стель, ми чекаємо від ремонту чуда, якого може і не статися. Все з вини всюдисущих ляпів. Їх умовно можна розділити на три типи.

1. Неякісне полотно

Перша проблема зустрічається в найдешевших, найчастіше матових і сатинових, натяжні стелі - нерівномірна поверхню. Але видно недолік тільки після монтажу - у вигляді глянцевих або потертих смуг. І, що ще гірше, в цих місцях плівка стоншена, тобто міцності порушені.

image4

Другий частий дефект переслідує шовні натяжні стелі. При порушенні технології спайки стик може розійтися. Те ж стосується приварювання гарпуна.

image6

Всі випадки відносяться до гарантійних. Вихід тут один - повна заміна полотна.

2. Низькокваліфіковані заміряють і монтажники

Крім загального неакуратне монтажу, можна на виході отримати:

  • заломи ПВХ-плівки, особливо на обходах радісних конструкцій, кутів, труб, колон - безпосередній результат неправильних вимірів;

image5

 • невідповідний рівень заставних під світильники - помилка в пару міліметрів вже помітна неозброєним поглядом;
 • вибір термозащітних елементів неправильного розміру - вони будуть сильно виділятися;
 • провисання згодом полотна натяжної стелі - допущені технологічні помилки при монтажі.

image2

А ще бувають зіпсовані свежепоклеенние шпалери, нещільне або нетривке примикання кріпильного профілю до стін.

Для нервів і гаманця краще відразу звернутися в перевірену фірму, ніж потім переробляти натяжні стелі і затягувати терміни ремонту.

3. Дизайнерські прорахунки

Найскладніший випадок - і гарантія не поширюється, і звикнути не вдається. Найбільш ризикований вибір:

  • Кольорові, особливо глянцеві плівки для натяжних стель в реальності завжди сприймаються більш темними, ніж каталожні зразки. До того ж відтінок кольору змінюється в залежності від розкритих поверхонь і освітлення. В результаті замість гармонійного акценту виходить гнітюча похмура махина. Невеликий рада - темні стелі доречні в великих приміщеннях з переважанням світлих тонів.

screenshot - 2018.07.19-13-06-20

  • Складні обтічні форми абсолютно безглузді, особливо в маленьких кімнатах. Вони надають інтер'єру динамічності, яка не завжди доречна і стомлює психіку.

image3

 • Багаторівневі натяжні стелі повинні вирішувати конкретну задачу зонування. Знову ж їм потрібен простір і достатня вихідна висота приміщення.

Дизайнерські вишукування гармонійні в високих (3 і більше метра) і просторих (25 квадратних метрів плюс) приміщеннях. Для звичайних квартир, тим більше старої забудови, безпрограшним варіантом буде білосніжний матовий стеля.

Інший дизайнерський косяк - неправильно освітлення. Світильники повинні бути технічно сумісні з ПВХ-плівкою, тобто не перегрівати її. Якщо ви бажаєте використовувати світлодіодну стрічку - виключіть її відображення від полотна.

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу