Натяжні стелі в дерев'яному будинку

Вирішувати, чи доречні натяжні стелі в дерев'яному будинку з точки зору дизайну - завдання для майбутніх власників. Мета статті - розібратися в технічних моментах.

v-derevanom-dome

У дерева як конструкційний матеріал є кілька особливостей.

Протягом перших років деревина дає відчутну усадку

Через це стеля отримує суттєві навантаження і деформується. Плівка ПВХ може піти складками. Можливо, через пару років знадобиться перетяжка. Але з підвісним варіантом все куди гірше - шпаклівка тріскається і відшаровується, іноді навіть після використання скловолокна. Якщо ви не плануєте встановлювати дерев'яні панелі, натяжна стеля стає найбільш практичною альтернативою за ціною і довговічності.

Залежно від температури і вологості навколишнього середовища габарити дерев'яного бруса злегка «гуляють»

І тут - переваги у натяжних стель з ПВХ плівки або тканини. Невелика розтяжність полотна зберігає акуратний вигляд приміщення при сезонних «гармошках».

Дерев'яний будинок повинен добре вентилюватися

Щоб забезпечити нормальний мікроклімат між чорновим і натяжною стелею, рекомендуємо вибрати тканинну основу з перфорацією або встановити вентиляційні решітки. Так ви захистите колоди від зайвої вологи і цвілевих грибків. Особливо зручно в дерев'яному будинку встановлювати натяжні стелі у ванній і кухні. Вони стануть надійною перешкодою від випарів і сторонніх запахів, які так любить вбирати деревина. Тобто з технічної точки зору перешкод для установки натяжної стелі в дерев'яному будинку немає. Головне - звернутися в професійну компанію. «ОкнаВік» запропонує розумні ціни і матеріали відмінної якості.  

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу