Ширяють натяжні стелі: секрети і перспективи

Уявіть: ідеально рівна площина як би зависла в повітрі, а по контуру периметра ллється м'яке світло. Ця футуристична конструкція називається ширяє натяжною стелею. Дизайнери інтер'єрів пропонують кілька інтерпретацій ідеї:

 • Стельова поверхня виконана монолітної, а підсвічування використовується по зовнішньому абрису.

okno1

 • Виготовляються окремі декоративні деталі довільної форми - багатокутники, кола, овали, абстракції. Підсвічується їх контур.

okno2

 • Джерело світла розташовується не за плівкою, а в оперізуючий його контурі. Промені спрямовані в стелю і створюють цікаві ефекти.

okno3

Така дизайнерська «фішка» - оригінальний і зовні лаконічний спосіб оформити технологічні зазори біля стіни. Класичний фриз і полімерний кант доречні не в усіх стилях. Тут же зазор навмисне розширюється до пари сантиметрів і перетворюється в помітний акцент.

Секрет облаштування ширяють натяжних стель - спеціальний профіль

У ньому передбачена платформа під світлодіодну стрічку, повернена на 45 ° до стіни. Після монтажу освітлювальної стрічки вона закривається светорассеивающим екраном. Для цього в профілі є фіксатори.

okno4  

Другий варіант - ширяє бесщелевой профіль. У ньому виконана ніша під стрічку, а зазор залишається стандартним. Такий профіль можна зістикувати з звичайним, якщо ви бажаєте отримати світловий ефект тільки з одного боку.

okno5  

Профіль для ширяють натяжних стель відрізняється складною геометрією, тому його ціна буде вище.

Види світлодіодних стрічок

Як підсвічування застосовуються яскраві світлодіоди. Їх переваги - тривалий термін служби і низьке енергоспоживання при високому коефіцієнті корисної дії. Виробники пропонують:

 • монохромне світло різних кольорів;
 • RGB-стрічку, здатну генерувати в широкому діапазоні спектра завдяки змішуванню червоного, зеленого і синього кольорів.

okno6 okno7

Якщо використовується спеціальний драйвер, інтенсивність і колір регулюються пультом дистанційного керування. Встановлюючи ширяють натяжні стелі, важливо точно прорахувати систему освітлення і вибрати якісне обладнання. У цьому допоможуть досвідчені фахівці профільної компанії.

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу