Профіль для пластикових вікон - що вибрати?

На ринку України - понад десятка профільних систем для виготовлення металопластикових конструкцій. Виробники вікон запропонують мінімум 2, а то і більше брендів. У чому різниця між ними - не завжди зрозуміло. Як же вибрати хороший, якісний продукт?

вибір профілю вікна

Склад самого пластику - практично однаковий, тобто властивості поверхні також будуть схожими для профілів різних торгових марок. Відмінності криються в конструкції камер і армуючої вставки.

Відмінність більш дорогих профілів від бюджетних систем

Конструкція профілю, який знаходиться в більш високому ціновому сегменті, передбачає кілька важливих удосконалень:

 • перемички, що розділяють камери, товстостінні, частина з них розташована під кутом - так підвищується жорсткість;

 • металеве армування, яке відповідає за міцність виробу, виготовляється з більш товстого металу і має не просто П-подібний профіль, а як мінімум 4 вигину, що є ребрами жорсткості;

 • армована вставка нещільно прилягає до пластикової стінці, а впирається на спеціальні відливи - таким чином мінімізуються містки холоду і знижуються втрати тепла;

вибір профілю вікна

 • використовується якісний і довговічний ущільнювач, який можна замінити - в дешевому профілі для металопластикових вікон і дверей він може упресовують в процесі виготовлення, що робить його незнімним.

Число камер безпосередньо впливає на енергоефективність

Інший важливий показник - кількість камер. Це повітряні незв'язані один з одним порожнини, розташовані уздовж профілю. Чим їх більше, тим краще теплоізоляційні показники, але і вище питома вага і ширше установча глибина.

Оптимальними для опалювальних приміщень в кліматичних умовах України є 4-х і 5-ти камерні профілі. Монтажна ширина таких систем дозволяє встановлювати енергозберігаючі склопакети з двома і трьома камерами і збільшеною базою.

вибір профілю вікна

Трикамерний профіль вибирається для організації міжкімнатних перегородок і холодного скління балконів, складських приміщень та інших об'єктів без регулярного опалення в холодну пору року. Єдина їх перевага - мала питома вага і мінімальна вартість.

Досвідчені майстри стверджують, що вагомих відмінностей між профілями одній ціновій категорії немає. А ось між системами бюджет, стандарт і еліт класів навіть в лінійці одного виробника вони істотні.

І, звичайно, варто пам'ятати, що найкращий матеріал в невмілих руках перетворюється на купу сміття. Потрібні бездоганні металопластикові вікна чи двері в Дніпрі - компанія «Окнавік» із задоволенням вам допоможе.

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу