Шовний або безшовний натяжна стеля: що вибрати?

Ще кілька років тому ПВХ плівки для виготовлення натяжних стель випускалися в рулонах шириною до 2-х метрів. Якщо розміри приміщення не дозволяли натягнути цілісне полотно, було два виходи:

 • встановлювати тканинні натяжні стелі з поліестерної тканини - їх ширина сягала 5-ти метрів;

shovn_potol

 • замовляти натяжні стелі зі швом - при цьому зробити місце з'єднання двох полотен абсолютно непомітним не вийде, особливо при роботі з глянцевими поверхнями.

potol

Зараз в плані кольору, фактури, а головне - розміру ПВХ плівок для натяжних стель різноманітності більше. Як глянець, так і матові і сатинові полотна випускаються в п'ятиметрових рулонах. Цього достатньо для переважної більшості житлових будинків та квартир. У чому ж полягає проблема? Широкі плівки для натяжних стель - китайського виробництва. І багатьох клієнтів цей факт відлякує. Насправді заводи в Китаї використовують ті ж технології, що і європейські виробники. Якщо вибрати продукцію перевірених торгових марок, а не нонейм невідомого походження, ви отримаєте якісні, безпечні, ідеально рівні натяжні стелі без всяких швів.

Якщо шва не уникнути

Віддаєте перевагу європейську якість, підтверджене відповідними сертифікатами - вам запропонують плівки Реноліт (Німеччина), Алькор Бійка (Франція). Але їх ширина все також становить 1,5-2,0 метра. У більшості приміщень знадобиться спайка. Пропонуємо розглянути кілька дизайнерських рішень:

 • Багаторівневі натяжні стелі - якщо висота приміщення перевищує 2,7 м. Прийом дозволяє зонувати простір, обіграти його за допомогою освітлення і при цьому використовувати полотна меншої ширини.

potolok

 • Натяжні стелі, складені з контрастних плівок. Якщо не вдається шов приховати, зробіть на кордоні розділу акцент. Для цього достатньо вибрати матеріали різного кольору або фактури.

potolok_1 potolok_2

 • Фотодрук - з її допомогою можна завуалювати шов і надати приміщенню оригінальності. Натяжні стелі з фотодруком гарні в інтер'єрах в стилі арт-деко, класика, модерн.

potolok_3

Компанія «Окнавік» виготовить все, що ви забажаєте. Пора перетворювати стандартне житло в будинок своєї мрії.

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу