Теплоізоляція вхідних металевих дверей: існуючі типи і їх переваги

Міцність металу сильно затьмарюється низькими тепло- і звукоізоляційні властивості. Вхідні металеві двері обов'язково утеплюється. Основні роботи в цьому напрямку виконуються під час виготовлення. Завдання покупця - вибрати адекватний майбутнім умовам експлуатації спосіб. Економія при покупці обертається повним фіаско в майбутньому.

Утеплення дверного полотна

Велика площа сприяє активному переносу тепла від внутрішньої поверхні в навколишнє середовище. Повітряний зазор між металевими листами - поганий ізолятор тепла і шуму. Тим більше є технологічні містки холоду - стики по периметру, точки прилягання ребер жорсткості.

Цей зазор наповнюється різними матеріалами:

 • Гофрокартон (стільниковий картон) - дешевий і на практиці даремний спосіб. Його особливо полюбили китайські «майстра». Металеві вхідні двері цього типу виправдані, якщо квартира знаходиться в теплому, що охороняється під'їзді.
 • Пінопласт на основі спіненого полістиролу - використовуються плити, призначені для зовнішньої обшивки будівель. Позитивні сторони - недорогий, легкий, з низьким коефіцієнтом теплопровідності, добре поглинає звуки. Щільні плити в процесі експлуатації не обсипаються, зберігаючи первісну ізоляцію на всіх рівнях висоти. Недолік - горючий.
 • Мінеральна або базальтова вата - вогнестійкий матеріал з пресованих волокон. Важливо вибирати перевірені марки, які не піддаються ламкості і звалювання в нижній частині дверей. Разом з пінополістиролом - це оптимальне заповнення вхідних дверей з металу.

Відчутний внесок в термоізоляцію вносить обшивка МДФ-панелями. З внутрішньої сторони вона обов'язкова, з зовнішньої - дуже рекомендована. Ламінація ПВХ-плівками для зовнішнього застосування захистить матеріал від зайвої вологи і механічних пошкоджень.

Правильна конструкція рами і укосів

Заповнювати утеплювачем потрібно і коробку. Обговоріть цей момент під час замовлення. Після установки вхідних металевих дверей важливо обробити укоси:

 • всі щілини між коробкою і стіною ретельно заповнюються поліуретанової (монтажною) піною;
 • зовнішні укоси оштукатуриваются;
 • внутрішні корисно обшити МДФ, але можна також обштукатурити.

силіконовий ущільнювач

Сучасний стандарт - два контури гнучкого ущільнюючого шнура. Перший розміщується на самих дверей, другий - по периметру коробки.

Утеплення вхідні двері з металу захистить від вуличного шуму, збереже цінне тепло взимку і прохолоду влітку. Бережіть здоров'я і гроші.

  

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу