Вибираємо установника металопластикових вікон

Якщо ви вирішили замінити вікна на металопластикові, перший і найголовніший питання - хто буде встановлювати. У загальній практиці процес цей проходить наступним чином. Фірма-установник робить виміри і з'ясовує побажання клієнта щодо технічних параметрів - марки і типу профілю, камерності і виду склопакетів, числа і конструкції стулок. Далі ця інформація передається на завод по виготовленню металопластикових вікон. Як правило, заводи дорожать своєю репутацією і точно виконують замовлення. Тому якість результату повністю залежить від установників. Використовуючи наші поради, ви зможете знайти кваліфікованих і сумлінних майстрів.

1. Рекомендації тих, хто став клієнтом компанії

Дуже добре, якщо послугами установника металопластикових вікон в недавньому минулому (не більше двох років тому) користувалися ваші близькі друзі, знайомі або родичі. Вони зможуть поділитися реальними враженнями, а ви - обстежити конструкцію після року експлуатації і оцінити її якість. Якщо такої можливості немає - пошукайте компанію через інтернет. Зараз будь-яка офіційна фірма має свій сайт, на якому розміщуються:

 • Відгуки - при цьому відразу відсівайте занадто хвалебні опуси без конкретики. Актуальними залишені протягом останніх 1-2 років, адже співробітники могли помінятися. Велика кількість негативних відгуків повинно вас насторожити.
 • Галерея - важлива наявність реальних фото. Чи не оброблених графічними редакторами або масштабованих на десятці інших сайтів, а своїх власних робіт. Це означає, що виконавець не боїться продемонструвати результат своєї діяльності.
 • Вік фірми - остерігайтеся занадто молодих, вони можуть виявитися одноденками-бракоробами.

Важливо, щоб у компанії був офіс. Так ви гарантовано зможете знайти її представників, якщо це знадобиться.

2. Спілкування з співробітником обраної компанії

Компетентний представник сумлінного установника докладно розповість, де виготовляються металопластикові вікна, з якого профілю. Вам нададуть вибір фурнітури і аксесуарів, наприклад, підвіконь. Чи зможуть продемонструвати сертифікати відповідності на матеріали і комплектуючі. Прорахують орієнтовну вартість виробу і установки. Рекомендуємо також ознайомитися з типовим договором - там будуть передбачені поля для унікальних параметрів (геометрія, конструкція) і вказані точні терміни і гарантійні зобов'язання.

3. Реальні обіцянки

Гарантія 20 років - це фантастика. Розумні гарантійні терміни не перевищують 5 років. Якщо ви підбираєте установника металопластикових вікон в Дніпрі - скористайтеся послугами нашої компанії. Більше 10 років роботи в регіоні і сотні задоволених клієнтів - наші кращі рекомендації.

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу