Вибираємо жалюзі в офіс: 5 корисних рекомендацій

Те, що жалюзі в офісі - це зручно, естетично і функціонально, доводити не потрібно. Але ось вибір конкретної моделі часом викликає труднощі. Наші поради допоможуть вирішити максимум завдань найкращим способом.

1. У кожного виду жалюзі є свої сильні сторони - використовуйте їх

По конструкції розрізняють вертикальні, горизонтальні жалюзі і тканинні ролети:

 • Горизонтальні - добре регулюють світлопроникність вікна, але максимальна ширина конструкції зазвичай становить півтора метра. Оптимальні на сонячній стороні, в різних переговорних кімнатах з прозорими стінами або маленьких кабінетах.

galyzi-v-ofis-1

 • Вертикальні - виготовляються будь-якої ширини і довжини, але займають більше простору біля вікна.

galyzi-v-ofis-2

 • Ролети - єдиний формат, в якому є повністю світлонепроникні затемняющие моделі black out для конференц-залів і аудиторій з проектором. Світлі варіанти добре відсікають ультрафіолет і теплове випромінювання, але зберігають приміщення достатньо освітленим.

galyzi-v-ofis-3

2. Вибирайте грязе- і пиловідштовхуючими матеріал

З цієї точки зору найкращим рішенням у офіс будуть вертикальні тканинні жалюзі і ролети. Завдяки спеціальному просоченню і вертикально орієнтованим ламелей не скупчується пил. Щоб вони залишалися в порядку, їх достатньо раз на пів року чистити пилососом. Відкриті горизонтальні жалюзі швидше покриваються пилом і потребують регулярного чищення.

3. Спеціальним приміщень - спеціальні жалюзі

У медичних закладах важлива гігієна. Тут оптимальні алюмінієві ламелі, які можна обробляти дезінфікуючими розчинами. Якщо є ризик загоряння - віддайте переваги офісним жалюзі з жароміцних покриттям.

4. Фотодрук на жалюзі в офіс - додаткова реклама

Нанесення зображення на ламелі або тканинні ролети - відмінний спосіб брендування офісу. Причому рекламну картинку можна розташувати як з внутрішньої сторони, так і з зовнішньої - тоді її побачать перехожі з вулиці.

galyzi-v-ofis-4

5. Визначте зручну схему розсунення

У це поняття входить не тільки те, в який бік будуть зрушуватися вертикальні жалюзі в офісі. Сьогодні пропонуються абсолютно різні системи управління:

 • ручні і моторизовані;
 • моторизовані, в свою чергу, можуть бути з пультом дистанційного керування, підключеними до смарт пристрою або системи централізованого контролю мікрокліматом.

galyzi-v-ofis-5

Автоматичні конструкції коштують дорожче, але якщо до вікна складно підібратися - це єдино можливий варіант. Будь-яку ідею оформлення вікон вашого офісу реалізує компанія «ОкнаВік». В асортименті - жалюзі з якісних зносостійких матеріалів. Запропонуємо величезний вибір кольорів і фактур.  

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу