Підвіконня Danke в Дніпрі

Практично кожна людина при виборі нових вікон або ремонті в приміщенні замислювалася про хороше підвіконня. На ринку представлено безліч моделей цього виду продукції, але особливо хотілося б виділити німецькі підвіконня Danke.

Danke (Німеччина) відносяться до підвіконь преміум-класу, мають оригінальну, запатентовану конструкцію. Дошка підвіконня створюється з високоякісної сировини на зарубіжному, німецькому обладнанні. Німці давно славляться своїм прагненням до ідеалу якості. Danke не стануть винятком, вони увібрали в себе всю надійність і якість німецького виробництва. Вони будуть служити вам дуже довго, тобто покупка виправдає себе на 100%

Вартість підвіконь

Ширина Ціна в грн за погонний метр
DANKE Standart DANKE
100 197 246
150 274 350
200 351 453
250 427 556
300 505 659
350 581 762
400 659 865
450 735 969
500 812 1072
550 889 1175
600 966 1278
700 1120 1484
заглушка 700мм з двома капіносами 45 45

Великий вибір оформлення декорів

Людська фантазія не знає меж, особливо, що стосується оформлення сучасного інтер'єру. Компанія «Oknavik» завжди йде в ногу з часом і готова запропонувати декори будь-якого стилю і кольору. Ми готові задовольнити будь-які Ваші запити – від просто білого підвіконня, до новомодного виду мармуру і дерева.

Міцність конструкції - запорука довгої служби.

При виробництві пластикових дощок Danke використовується тільки якісна, німецька сировина.

При виробництві використовують тільки екологічно чисті матеріали.

Підвіконня фірми Danke покривають акрилом, який не містить формальдегіду. Формальдегід є на рідкість небезпечною, канцерогенною речовиною. Таким чином, Ви отримуєте екологічно чистий і безпечний у всіх сенсах продукт.

Поверхня цих підвіконь – не дряпається

Сучасне приміщення дуже важко уявити без квітів в горщиках, які, як правило, розташовуються біля вікна. Здається, що тут такого? Але з часом, переміщення квітів залишають за собою подряпини на поверхні. Danke здатні протягом великої кількості часу зберігати цілісність своєї структури.

Вони мають відмінну термостійкість.

Поверхня ніколи не буде страждати від короткочасного контакту з гарячою тарілкою, каструлею, чашкою або чайником.

За підвіконнями Danke легко доглядати.

Особливість конструкції, а саме відсутність нерівностей і шорсткостей, не дозволяє накопичувати на собі пил, а також пропускати в структуру жирний бруд. Таким чином, немає необхідності застосовувати численні засоби для чищення при догляді за ними. Достатньо всього лише протерти його вологою ганчіркою. Це суттєва економія часу, що витрачається на прибирання.

Стійкість до пару і вологи

Унікальна запатентована технологія, що не дозволяє підвіконням Danke набухати і втрачати свій цілісний вигляд навіть при потраплянні води на нього. У порівнянні зі звичайними, підвіконня Danke не боїться вологи.

 

Поширені запитання про підвіконня Danke

☑ У чому технологічна відмінність підвіконь Danke від продукції інших виробників?

По-перше, підвіконна дошка Danke виготовляється виключно з первинної сировини.Багато інших виробників переробляють вторсировину і підносять цей факт як турботу про екологію або взагалі замовчують походження матеріалу. Але при переробці не можна точно визначити кількість різних присадок, які залишилися від попереднього виробництва. Тому вони вводяться заново в повному обсязі, а ще використовується великий обсяг крейдяний пудри. У підсумку гранично допустимі концентрації деяких хімічних сполук можуть бути перевищеними, а матеріал виходить крихким.
По-друге, підвіконня Danke покриваються німецькою акриловою ламінуючою плівкою Elesgo. Вона набагато щільніше, ніж ПВХ-ламінація, стійка до подряпин, термічних дій і дуже глянсова.

☑ У чому відмінність підвіконь Danke Standart від просто Danke?

Підвіконня Danke без додаткової позначки «Стандарт» відносяться до преміум сегменту. У їх виробництві використовується 4 шари акрилової плівки Elesgo для ламінування. Також доступний широкий асортимент дизайну з переважно глянсовою поверхнею.
Danke Standart покривається двома шарами ламинирующей плівки Elesgo і випускається в трьох матових варіантах - білий, бежевий мармур, золотий дуб.

image description image description
Потрібна консультація?
Як ми працюємо?
 • Оформіть заявку на замірювання на нашому сайті або за телефоном
 • Наш менеджер зв'яжеться з Вами для укладення договору
 • Ми виготовляємо нашу продукцію точно в строк
 • Доставка і установка виробів повністю лягає на нас
 • Ви залишаєтеся задоволені виконаною роботою
image description image description
Викликати замірника

Якісний монтаж починається з правильного виміру.

Наш фахівець приїжджає зі зразками нашої продукції, проконсультує по всіх виниклих питань.

Виклик замірника безкоштовна послуга.

Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу