Захищаємо вікна від сонця: фольга VS нові технології

Відблиски фольги на вікнах - ознака швидкого наближення літа. Таким чином багато власників квартир захищаються від надмірного сонця і перегріву приміщень.svetootrazhayushchaya-i-tonirovochnaya-plenka-na-okna

Чи ефективний цей спосіб? Безумовно. До того ж він найдешевший з присутніх на ринку. Сонячні промені не здатні проникнути крізь шар металізації. Але і недоліків у нього досить:

 • Затримується не тільки ІК випромінювання та ультрафіолет. Звичайний світло також перестає надходити в будинок, що змушує включати штучне освітлення. Якщо на підвіконні живуть кімнатні рослини, вони будуть страждати від такого сусідства.
 • Пластикові вікна з фольгою мають гнітючий зовнішній вигляд. Наклеїти її акуратно, без заломів і складок - практично нереально. В процесі експлуатації вона також легко пошкоджується.

Ми пропонуємо розглянути сучасні способи захисту склопакетів від надмірної інсоляції.

1. Тонувальні плівки

Тонування-лоджії

На відміну від фольги, вони зберігають огляд зсередини приміщення. Зовнішня сторона же працює як дзеркало, відбиваючи прямі промені. Друга особливість тонувальних плівок - вони оснащені клейкою основою. При експлуатації їм не потрібен додатковий догляд. А якщо скло розіб'ється, ламінування не дасть осколкам розлетітися. Тонувальні матеріали випускаються різних кольорів. Вибирайте рішення під фасад вашого будинку.

2. Сонцезахисні склопакети

solntsezaschitnuy-big

На зовнішнє скло напилюється спеціальний шар на основі поєднання срібла. Він частково затримує прямі сонячні промені, підвищуючи енергоефективність металопластикового вікна. Покриття наноситься на ту частину скла, яка орієнтована всередину склопакета, тому не пошкоджується. Його термін служби такої ж, як у всього металопластикового вікна.

3. Сучасні жалюзі та рулонні штори

izgotovlenie-rulonnyh-shtor - shtory-den-i-noch - boyarka-photo-cc11

Це стильне і одночасно функціональне рішення. З їх допомогою легко контролювати пропускну здатність металопластикового вікна, при цьому приміщення виглядає акуратним.

4. Електрична тонування - гнучка інноваційна технологія

У всіх попередніх способах пропускання сонячного світла або незмінно низький, або регулюється вручну в малому діапазоні. Тут же ступінь прозорості залежить від величини керуючого електричного струму, причому змінюється від 0 до 100%. При максимальній непрозорості ваше вікно стане молочно матовим. При повному пропущенні воно нічим не відрізняється від звичайного скла. Виробники пропонують два варіанти технології: смарт-плівки з регульованою прозорістю і спеціальні склопакети з таким шаром. Крім світла, затримуються ІК і УФ випромінювання як зовні всередину приміщення, так і навпаки. Тому електротоніровка допомагає економити енергію. Літо, а з ним і яскраве сонце не за горами. Рекомендуємо підготуватися до спеки завчасно.  

Ще статті:
image description image description
Потрібна консультація?
Чому обирають нас?
 • image description
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • image description
  Використовуємо якісні матеріали
 • image description
  Застосовуємо тільки новітні технології у виробництві
 • image description
  Гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • image description
  Зручне місце розташування офісу